Speciální pedagog

Funkce školní speciální pedagog je spojena s projektem s názvem Šablony pro Fakultní základní školu s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861, reg. číslo projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0005276.

Školní speciální pedagog vykonává činnosti zaměřené na odbornou podporu integrovaných žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, žáků nadaných a všech ostatních žáků, kteří potřebují speciálně pedagogickou podporu a péči založenou na krátkodobých či dlouhodobých podpůrných opatřeních. O svých činnostech vede písemnou dokumentaci v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů.

Konzultace

• žáci: středa 9:55 – 10:40 (3. vyučovací hodina )
  • zákonní zástupci: vždy po předchozí domluvě: e-mailem, telefonicky čtvrtek 7:55 – 8:40 (1. vyučovací hodina ) a 13:00 – 14:00

Kabinet 1. stupeň 2. patro
Linka: 35
E-mail: kubcova.alzbeta@zsdrtinova.cz

Závěrečné prezentace žáků tříd 9. A/B

Zatím si prohlédněte první snímky z prezentací žáků 9. B.

Závěrečné prezentace žáků tříd 9. A/B

Zatím si prohlédněte první snímky z prezentací žáků 9. B.

Comenius

Škola získala grant Partnerství škol Comenius v rámci Programu celoživotního učení EU. Na dvouletém projektu nazvaném V.I.O.L.A. (Values In Our Lives Always) spolupracujeme se sedmi školami některých evropských států. Je zaměřen na morální hodnoty v životě člověka. Koordinátorkou projektu na naší škole je Mgr. Lenka Anzari.

Partnerské školy

Zaměření projektu

Hodnoty na naší škole

Setkání partnerských škol