Výchovné poradenství

Konzultace se školní psycholožkou

Návštěvu je zapotřebí domluvit telefonicky v PPP pro Prahu 5 na tel. č. 251 611 803, 251 613 572, ve škole u výchovné poradkyně e-mailem na dubcova.jitka@zsdrtinova.cz, či telefonicky (257 327 427, linka 41).

Mgr. Jitka Dubcová

Vzhledem k mimořádné situaci způsobené šířením nemoci COVID -19 neposkytne naše spádová PPP již tradiční testování v rámci volby další vzdělávací cesty, tzv. PROFI. Pokud situace bude příznivá, pokusíme se testování zajistit v pozdějším termínu.

Individuální testování některé poradny nabízejí, je však placené.

Dále upozorňuji na možnost znalostních testů společnosti SCIO. Odkaz přikládám. V případě velkého zájmu objednám hromadně přes školu. Výhodou je srovnávací výsledek jednotlivých žáků, tříd i škol.

Zdravíme vás ze Scio.

Zapojte se s námi do našeho nejžádanějšího projektu pro školy – Národního testování 9. tříd.

Zjistíte tak, co se vaši žáci naučili během distanční výuky a s čím se do školy vrátili. Dozvíte se, jakou část učiva zvládají v pohodě, a kde ještě potřebují nějaké to procvičování. Díky testu obecných studijních předpokladů zjistíte, jak umí využívat svůj studijní potenciál. Dozvíte se také, jak si vedou v porovnání s ostatními zapojenými školami (loni to bylo přes 630 škol a 18 800 žáků).

>>Objednávat můžete do 26. října.<<

Na výběr máte dvě varianty:

• Národní testování 9. tříd (ČJ, Ma, OSP)
  • Národní testování 9. tříd (ČJ, Ma, OSP, Scate AJ)

Testování bude probíhat on-line v aplikaci ScioDat od 2. do 20. listopadu.

Máte dotazy? Rádi vám odpovíme na e-mailu testovani@scio.cz nebo telefonu 234 705 055.

Těšíme se na spolupráci.