Výměnný pobyt ve Španělsku 2020

Vážení rodiče,
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o. (Kuncova 1580, Praha 5) nabídlo naší škole možnost podílet se na recipročních výměnných pobytech ve Španělsku.
Gymnázium spolupracuje se střední jazykovou školou v Córdobě (obdoba našich osmiletých gymnázií) a vzhledem k tomu, že FZŠ Drtinova vyučuje jako druhý cizí jazyk španělštinu, naskytla se nám příležitost zprostředkovat našim žákům v 8. a 9. ročníku možnost zapojit se do tohoto projektu, přičemž studium španělštiny není podmínkou účasti. Pobyt je zaměřen nejen na procvičení španělštiny, ale i angličtiny.
Jedinou podmínkou účasti v projektu je závazek reciprocity. V příštím školním roce je časový harmonogram nastaven tak, že nejprve v září 2020 budou hostit naši žáci studenty z Córdoby (tj. zajistí ubytování, stravu a trávení volného času mimo oficiální program) a pak v říjnu naši žáci odjedou do Španělska. (Podrobné informace o zájezdu do Córdoby viz. příloha).
Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o reciproční výměnný pobyt, vyplňte níže uvedený formulář a odevzdejte ho do 15.12.2019.
Případné dotazy Vám ráda zodpovím.
S pozdravem
Romana Špetová spetova.romana@zsdrtinova.cz

Výměnný pobyt ve Španělsku - přihláška Acrobat Reader