Procházka na Petřín 4. A
Na závěr školního roku jsme se šli projít na Petřín. Vyjeli jsme autobusem na Strahov a došli téměř až k Petřínské rozhledně. Někteří si udělali piknik, chlapci zahráli fotbal a občas někdo vyšplhal na lanovou pyramidu na dětském hřišti. Pak jsme se většina občerstvili zmrzlinou v kavárně pod rozhlednou a vrátili se pomalu do školy.