Čtvrteční dopoledne jsme si užili opékání buřtíků ve školní zahradě. Sladkou tečkou za letošním školním rokem byl šťavnatý meloun. Ve stínu stromů nám bylo opravdu příjemně.
opékání buřtů
K dosažením potřebné funkcionality tento web používá cookies. Dalším jeho používáním s tímto souhlasíte.Podrobnosti