Léto v družině
Hezké počasí si užíváme na hřišti a v parku. Opět navštěvujeme Stanici přírodovědců a knihovnu.
Maminkám jsme k jejich květnovému svátku vyráběli přáníčka a drobné dárečky.
Dne 1. 6. jsme v družině oslavili Den dětí, zpívali jsme, soutěžili a hráli divadlo.
V červnu jsme také vyráběli drobné dárečky tatínkům k jejich svátku.
Ve škole proběhla akce "Dny školní proměny", do které se tentokrát zapojili i rodiče, a společně jsme uklidili hřiště, zvelebili okolí školy a pochutnali si pak na výborném pohoštění, které pro nás jako odměnu připravili.
Samozřejmě taky fandíme našim fotbalistům na MS a poznáváme a kreslíme vlajky států, které se mistrovství účastní.
A konec školního roku si ve všech odděleních užijeme na závěrečných párty.